ÖVRIGT / Speglar / Spegel 7931230
nr 793 1230
omkring 1900, höjd: 89
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 26 november 2012
kl 17:01:58
26/11 16:56:58